خدمات پس از فروش

همواره قادر خواهید بود تا با مراجعه به سامانه های زیر از خدمات بیشتر گروه بهسا، بهرمند شوید. یک انجمن کامل برای پاسخگویی به پرسش های بی انتها همراه با یک سامانه مدیریت فروش و خدمات پشتیبانی ویژه مشتریان بهسا، ما همواره در کنار شما باقی می مانیم. بهسا بهانه ای برای حضور در جمع “موفق‌ها” است.

gh
شبکه های اجتماعی بهسا

گروه بهسا یک مجموعه غیر انتقاعی است که با حمایت و انرژی مثبت شما پایدار خواهند ماند. ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا بروز ترین های تکنولوژی را در بروز رسانی های بهسا شاهد باشید. البته آفرهای ویژه ای برای علاقمندان قرار خواهد گرفت!

ما را دنبال کنید
 امروز : چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸                                                                                     

نرم افزار مدیریت فرآیند | نرم افزار حسابداری آنلاین | بهسا

با حسابداری تحت وب بهسا آشنا شوید

زنجیره تامین و ارزیابی تامین کنندگان مکانیزه در نرم افزار تحت وب بهسا

زنجیره تامین

زنجیره تامین کالا و ارزیابی تامین کنندگان

یکی دیگر از امکانات ویژه بهسا، به عنوان اولین نرم افزار کاملاً مهندسی و صنایعی کشور، استفاده از ظرفیت های جامع تامین کالا در مجموعه های سازمانی و صنعتی است. راه اندازی این بخش باعث خواهد شد تا علاوه بر امکان ثبت دقیق تامین کنندگان کالا و شعبات آنها، طرف حساب ها و ایجاد خودکار سرفصل برای آنها، خرید های مکانیزه تری را تجربه نمایید. تامین کالایی که بهسا در اختیار شما قرار خواهد داد به ارزیابی موشکافانه و دقیقی اقدام خواهد کرد تا مطابق با استاندارد های مدیریت صنایع، بتوانید کلیه تامین کنندگان را در قلمروهای استاندارد و حیطه مولفه های آنالیز داده، امتیاز دهی نمایید. این موضوع باعث خواهد شد هر تامین کننده دارای سطح امتیازی (گرید = Grade) در سیستم شما باشد. بدین ترتیب هنگام خرید قادر خواهید بود تا بعد از انتخاب کالا، تامین کننده دارای امتیاز بالاتر را شناسایی و هوشمندانه اقدام به خرید مواد اولیه یا مصرفی سازمان خود داشته باشید.

استراتژی خرید کالا در ارزیابی تامین کنندگان

اگر تا کنون خرید های مجموعه را طی مناقصات متعدد و بررسی های حاصل از تجربه ثبت و اقدام می نمودید. بعد از استقرار بهسا در مجموعه خود قادرخواهید بود تا با مکانیزه سازی این روند، گاهی در بهینه سازی و استفاده از ظرفیت های بازار بردارید. قطعاً راهکارهای متعددی برای ارزیابی تامین کنندگان وجود دارد. قلمرو ها، مولفه ها و تناسب امتیازاتی که خود آنرا تعریف خواهید کرد. از این پس امکان ثبت دلخواه تامین کنندگان در دایره تحقیق و برنامه ریزی خرید شما خواهد داشت. استانداردهای فعلی ارزیابی تامین کنندگان در بهسا مطابق با آخرین متد های مدیریت صنایع در کشور است.

نبض کسب و کار آنلاین شما با نرم افزار یکپارچه ساز بهسا

ارسال نظر