خدمات پس از فروش

همواره قادر خواهید بود تا با مراجعه به سامانه های زیر از خدمات بیشتر گروه بهسا، بهرمند شوید. یک انجمن کامل برای پاسخگویی به پرسش های بی انتها همراه با یک سامانه مدیریت فروش و خدمات پشتیبانی ویژه مشتریان بهسا، ما همواره در کنار شما باقی می مانیم. بهسا بهانه ای برای حضور در جمع “موفق‌ها” است.

gh
شبکه های اجتماعی بهسا

گروه بهسا یک مجموعه غیر انتقاعی است که با حمایت و انرژی مثبت شما پایدار خواهند ماند. ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا بروز ترین های تکنولوژی را در بروز رسانی های بهسا شاهد باشید. البته آفرهای ویژه ای برای علاقمندان قرار خواهد گرفت!

ما را دنبال کنید
 امروز : چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸                                                                                     

نرم افزار مدیریت فرآیند | نرم افزار حسابداری آنلاین | بهسا

با حسابداری تحت وب بهسا آشنا شوید

انبارداری تحت وب و آنلاین بهسا

انبارداری

انبارداری جامع تحت وب

انبارداری را در بهسا “جامع” نامگذاری نموده ایم تا تفاوت آن را با تعاریف ساده انبارداری مشهود و قابل توضیح نماییم. در بهسا علاوه بر امکان تعریف انبار با اطلاعات تکمیلی همچون نام، مشخصات فنی و توضیحات، که در سایر ابزارها وجود دارد، امکان تعریف ظرفیت انبارها را نیز در اختیار خواهید داشت. این مقدار ظرفیتی شما را قادر میسازد تا در صورت تکمیل ظرفیت انبار، کالا را به انبارهای دیگر ارجاع دهید. همچنین قادر خواهید بود تا برای انبارها، سالن های آنها را معرفی نمایید و به ترتیب راهروها، قفسه ها، طبقات ، ردیف ها تمامی امکانات جانمایی کالا را ثبت نمایید. این قابلیت ویژه اختیار را در اختیار«کاربر انباردار» خواهد داد تا در کمترین زمان ممکن نسبت به جانمایی و جمع آوری کالا اقدام نماید و سرعت تحویل، انبارگردانی، چیدمان کالا در انبار را به حداکثر برساند. همچنین این قابلیت باعث خواهد شد نیاز مجموعه به شخص انباردار کاهش یابد و حتی با کارمندان کم اطلاع از انبارداری، پروسه های تحویل و انبارگردانی را تکمیل نمایید.

موجودی اول دوره، حواله ورود و خروج، گزارشات و کاردکس انبارداری و حسابداری

در بهسا امکان ثبت موجودی اول دوره، علاوه بر امکان ثبت فاکتور خرید و فروش وجود دارد تا اگر در میان کار هستید، هیچ وقفه ای در کسب و کار شمارش و انتقال از سایر ابزارها، رخ ندهد. مشاهده حواله های ورود کالا و حواله های خروج کالا در اختیار کاربر انباردار و در پنل ویژه قرار خواهد گرفت. تا بسیاری از اقدامات ویژه سیستمی، به صورت خودکار رخ دهد. همچنین در اختیارات مدیران مالی و حسابداری، امکان گزارش گیری از موجودی کالا، کاردکس انبارداری و کاردکس حسابداری، در اختیار شما خواهد بود.

نبض کسب و کار آنلاین شما با نرم افزار یکپارچه ساز بهسا