خدمات پس از فروش

همواره قادر خواهید بود تا با مراجعه به سامانه های زیر از خدمات بیشتر گروه بهسا، بهرمند شوید. یک انجمن کامل برای پاسخگویی به پرسش های بی انتها همراه با یک سامانه مدیریت فروش و خدمات پشتیبانی ویژه مشتریان بهسا، ما همواره در کنار شما باقی می مانیم. بهسا بهانه ای برای حضور در جمع “موفق‌ها” است.

gh
شبکه های اجتماعی بهسا

گروه بهسا یک مجموعه غیر انتقاعی است که با حمایت و انرژی مثبت شما پایدار خواهند ماند. ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا بروز ترین های تکنولوژی را در بروز رسانی های بهسا شاهد باشید. البته آفرهای ویژه ای برای علاقمندان قرار خواهد گرفت!

ما را دنبال کنید
 امروز : چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸                                                                                     

نرم افزار مدیریت فرآیند | نرم افزار حسابداری آنلاین | بهسا

با حسابداری تحت وب بهسا آشنا شوید

خرید و فروش آنلاین تحت وب و نرم افزار تحت وب فاکتور خرید و فروش بهسا

خرید و فروش

خرید و فروش آنلاین

خرید و فروش متصل به حسابداری و انبارداری

امکان تعریف کالا با مشخصات فنی کامل، تنها در کلام خلاصه نخواهد شد. در بهسا یک فرم ساز ویژه خصوصیات کالا قرار گرفته است. انواع توضیحات و بارکد در یک ویرایشگر حرفه ای قرار گرفته است تا توضیحی پیرامون کالا باقی نماند. درج بارکد، ایران کد و کدی فنی، همراه با کلمات کلیدی جهت فراخوانی سریعتر تنها در تب اول قرار دارد. در ادامه انواع بسته بندی ها، وزن ها و حجم کالا جهت اندازه گیری فضای باقیمانده انبار دریافت خواهد شد. قیمت های خرید از تامین کنندگان مختلف، امکان اختصاص تعرفه های عوارض و مالیات و نحوی ارسال، انواع قیمت گذاری ها ویژه مشتریان مطابق با نظریه کارشناسی شما با ارز های دلخواه پیرو قیمت گذاری، همچنین امکان تعریف خصوصیات کالا و پیوست خدمات به کالا و بسیاری دیگر که در درج کالا در فاکتورها کمک خواهد کرد. ترتیبی که شما را در گزارش گیری دقیق از کالاها نیز یاری خواهد کرد. حال فاکتورهای خرید، فروش، برگشت از خرید و برگشت از فروش همراه با پیش فاکتور با امکان چاپ استاندارد، چیزی از قلم افتاده؟؟

خرید و فروش ارزی در بهسا

با امکان تعریف ارز ها و نرخ برابری قابل اتصال به وب سرویس های نرخ آنی ارز بازار و بانک مرکزی قادر خواهید بود تا با سهولت هر چه تمام نسبت به صدور فاکتورهای خرید و فروش ارزی اقدام نمایید. فاکتور های ارزی قابلیت ویژه ای در اختیار مجموعه های بازرگانی قرار خواهد داد تا امکان ثبت و بکارگیری پیش سفارشات در سیستم های مکانیزه بکارگیری نمایند. این فرآیند در آینده کسب و کارها نقش ویژه ای دارد. زیرا درگیر نمودن سرمایه و صرفه جویی در هزینه های نگهداری را در پی خواهد داشت.

اتصال به فروشگاه های اینترنتی با درگاه API

به راحتی قادر خواهید بود تا فروشگاه اینترنتی خود را به بهسا متصل کنید. یکی از فروشگاه های اینترنتی محبوب ووکامرس است. ما درگاه ویژه ای برای بهسا طراحی نموده ایم که به راحتی هر چه تمام قادر خواهید بود فروشگاه اینترنتی خود را با یک حسابداری و انبارداری و سیستم مدیریت فرآیند ترکیب نمایید. تا کالاها، موجودی کالاها، مشتریان و سفارشات به صورت خودکار با فروشگاه اینترنتی شما مکانیزه شوند. بهسا اولین سیستم حسابداری متصل به فروشگاه های اینترنتی در جهان است.

نبض کسب و کار آنلاین شما با نرم افزار یکپارچه ساز بهسا

ارسال نظر