خدمات پس از فروش

همواره قادر خواهید بود تا با مراجعه به سامانه های زیر از خدمات بیشتر گروه بهسا، بهرمند شوید. یک انجمن کامل برای پاسخگویی به پرسش های بی انتها همراه با یک سامانه مدیریت فروش و خدمات پشتیبانی ویژه مشتریان بهسا، ما همواره در کنار شما باقی می مانیم. بهسا بهانه ای برای حضور در جمع “موفق‌ها” است.

gh
شبکه های اجتماعی بهسا

گروه بهسا یک مجموعه غیر انتقاعی است که با حمایت و انرژی مثبت شما پایدار خواهند ماند. ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا بروز ترین های تکنولوژی را در بروز رسانی های بهسا شاهد باشید. البته آفرهای ویژه ای برای علاقمندان قرار خواهد گرفت!

ما را دنبال کنید
 امروز : سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸                                                                                     

معرفی پروژه جامع و مدیریت فرآیند بهسا

چکیده ای از هزار داستان

با پروژه ملی بهسا بیشتر آشنا شوید

نام پروژه نرم افزاری بهسا، برگرفته از سر واژه عبارت “بهره‌وری هوشمند سازمان ایرانی” است. ارایه ای از تحلیل‌های مهندسین نرم افزار و دکترای مدیریت صنایع، ماحصل تجربیات ۲۰ ساله یک گروه منسجم و مجرب در راستای تولید آثار فاخر نرم افزاری در کشورمان عزیزمان ایران. بهسا یک نرم افزار مدیریت فرآیند و یکپارچه است. محصولی که نیاز سازمان ها، ارگان ها و شرکت های دولتی و خصوصی را از تغییر نرم افزارهای موجود، بروز رسانی های متعدد و پیچیدگی‌ها برطرف خواهد کرد. یک پلتفرم کامل، که نیاز به واحد های متخصص برنامه نویسی مستقر در مجموعه را کاهش داده و با سرعت هر چه تمام به رفع موانع موجود می پردازد. ابزارهایی تکمیلی همچون حسابداری، انبارداری، خزانه داری، لجستیک، زنجیره تامین و ارزیابی و خرید و فروش و قابلیت اتصال به درگاه فروش اینترنتی را به صورت پیشفرض در خود جای داده تا سرعت استقرار را افزایش دهد اما در عین حال با ویژگی های منحصر بفردی همچون، موتور طراحی فرآیند BPMN2.0، فرم ساز ، وب سرویس ساز، ماژول ساز، گزارش ساز، نمودار ساز و سرویس های پیشرفته ی دیگر، در صدر توجه متخصصان و کارشناسان حوزه BPM و BPMS قرار گرفته است. بهسا امروز یک پروژه BPMS + ERP کاملاً بومی و ایرانی، با سرمایه گذاری و توسعه در بخش خصوصی است که کیفیت معماری و مهندسی ارایه شده در پروژه، رقبای خارجی را به چالشی بزرگ دعوت خواهد کرد.

استفاده از معماری شی گرا، هزینه های استقرار مناسب، کادری حرفه ای در استقرار ، آموزش و پشتیبانی نرم افزار، راهکارهای ارایه به صورت ابری، سرور مجازی خارجی و داخلی، ارایه بصورت آفلاین و تولید موبایل اپلیکیشن های اختصاصی، ارایه بروز رسانی های مستمر و کاربردی، امنیت پروژه و بانک اطلاعاتی، سرعت عملکرد پروژه در ترافیک سنگین، از دیگر شاخص های عملکرد نرم افزار مدیریت فرآیند و یکپارچه بهسا قلمداد می شود.

سهولت استفاده و تعامل پذیری
سهولت استفاده و تعامل پذیری

کار در پلتفرم بهسا، به آسانی هر نرم افزار مدیریت فرآیند دیگری نیست! بلکه بسیار آسانتر است. تولید فرم های پویا، دسترس پذیری به بانک اطلاعاتی به صورت فارسی، در فرم ساز، گزارش ساز، داشبورد ساز و… یک ایده‌آل است. نرم افزار بهسا را می توانید به بانک های اطلاعاتی اوراکل (ORACLE)، مایکروسافت اس کیو ال سرور (SQLServer)، پستگراس کیو ال (PostgreSQL)، مای اس کیو ال آی (mysqli) و مای اس کیو ال (mysql) به راحتی متصل کنید، برای هر قسمت از نرم افزار و حتی با یک کلیک برای بانک های اطلاعاتی دیگر وب سرویس همراه با مستندات و داکیومنت خودکار آماده سازی نمایید و حتی فایل های اکسل ( یا سایر نرم افزارها را ) تبدیل به نرم افزار تحت وب یا موبایل اپلیکیشن یا ماژول های جدید کنید.

موتور فرآیندی و قوانین تجاری
موتور فرآیندی و قوانین تجاری

بهسا دارای یک موتور گردش کار پر قدرت و پر سرعت، آماده برای ترافیک بالای داده ها است. طراحی فرآیند ها بر مبنای BPMN2.0 قابلیت های این موتور گردش فرآیند را روشن خواهد کرد. به راحتی، چرخه کار را با فرم های دلخواه، به موتور طراحی فرآیند بسپارید تا گردش و عملیات ها، پر سرعت و با کیفیت بدون مثال،‌در تمام فعالیت ها جاری شود. همچنین در نرم افزار بهسا، فعالیت های مالی، لجستیک، انبارداری و خزانه داری، خرید و فروش و حتی فروش اینترنتی، از پیش آماده سازی شده تا فعالیت های تجاری مطابق با قوانین اقتصادی کشور، پیشرانه فرآیند ها باشد. استفاده از دو موتور گردش کار، در مدیریت فرآیند ها و مدیریت فعالیت های اقتصادی به صورت همزمان، از قدرت های کم نظیر پروژه ملی بهسا محسوب می شود.

فناوری و سکو در گروه بهسا
فناوری و سکو در گروه بهسا

در پلتفرم بهسا، یک رابط کاربری واکنشگرا در اختیار شما خواهد بود تا فعالیت ها در دیوایس ها و گجت های متنوع قابل بهره برداری باشند. استفاده از رنگ آمیزی صنعتی و فلت، جهت استفاده از نرم افزار در ساعات کاری بالا و بدور از خستگی چشم، جانمایی آیتم‌ها و تیپ ساختاری یکسان و همنواخت، تجربه ی شیرین و حرفه ایی را به ارمغان خواهد آورد. کلیت معماری HMVC سه لایه همراه با قابلیت مدیریت هسته های سایر پروژه‌های نرم افزاری، یکی دیگر از مزیت های پروژه بهسا است. بهسا، در چند لایه امنیتی داخلی و خارجی، کدینگ انحصاری پایگاه داده و وب سرویس ها و لایه های محرمانه ی دیگر، احاطه شده است و واحد تولید نرم افزار گروه بهسا، به صورت مداوم در حال بروز رسانی قابلیت ها و امنیت پروژه است.

دیده‌بانی و بهینه‌سازی فرآیند‌ها
دیده‌بانی و بهینه‌سازی فرآیند‌ها

ساخت داشبورد و تولید نمودارهای پیشرفته با قابلیت‌های حداکثری یکی از امکانات ویژه پلت فرم بهسا در کنار یک گزارش ساز واقعی و تمام عیار است. گزارش‌سازی که تا تماماً برآورد تحقیقات محققان، کارشناسان و مهندسین نرم افزار کشور است. تولید گزارشات متنوع و ترکیبی از بخش های نرم افزار بهسا و سایر نرم افزارهای متصل به پروژه، تمامی دغدغه های سیستم‌های جزیره ای را برطرف خواهد کرد. مدیریت تنوع داده ای و پوشش فیلدهای متنی،عددی،تاریخ و ساعت (حتی بر مبنای یونیکس)، بارکد و تصویر تنها بخشی از امکانات این قسمت است. سهولت در پردازش،‌ تحلیل و بهینه سازی داده ها، شما را در مقطع شناسایی KPI ها (شاخص‌های کلیدی عملکرد) و افزایش هوش‌تجاری (BI) یاری خواهد کرد.

حسابداری آنلاین

حسابداری ۷ سطحی بهسا دارای امکان تعریف ۴ سطح تفضیل شناور، به شما این امکان را خواهد داد تا با حداکثر امکانات نسبت به تعریف اطلاعات اولیه و زیرساخت اولیه مالی مجموعه با دسترسی کامل اقدام فرمایید. آنچه بعد از ثبت سرفصل های مجموعه در اختیار شما قرار خواهد گرفت، تعریف دوره های دلخواه مالی و دفاتر مجزای ثبت اسناد در کنار امکان ثبت اسناد به دو صورت دستی و خودکار است. اسناد دستی در بهسا در سه قسمت در اختیار شما خواهند بود. سند های دستی که یکی از محبوب ترین نوع ثبت سند حسابداری در نرم افزار یکپارچه بهسا هستند. این نوع اسناد، بر اساس سرفصل های مورد نظر شما انتخاب شده و قادر خواهید بود تا سند های تراز با امکان عطف سند، تعریف مرجع سند، پیوست فایل به اسناد، جعبه دلخواه توضیحات جهت درج توضیحات تکمیلی اسناد و… اضافه نمایید تا ثبت هایی دقیق و عاری از مشکل داشته باشید. همچنین قادر خواهید بود تا با ثبت اسناد هوشمند پرداختی و دریافتی، اطلاعات تکمیلی موارد پرداختی و دریافتی را تا ریز ترین اطلاعات در اختیار داشته باشید. اطلاعاتی همچون ریز اطلاعات چک ها، حواله ها و موارد پرداختی صندوق، تنخواه گردان، و مشاهده فوری ریز اطلاعات مشتریان نیز، امکانات منحصر به فردی در اختیار خواهید داشت.

فاکتور فروش-بهسا
حسابداری بهسا

امکانات و سیستم های از پیش تعریف شده

آشنایی با عناوین امکانات نرم افزار با کلیک بروی هر عنوان به صورت فهرستی

مشخصات و امکانات سیستم حسابداری نرم افزار بهسا را می توانید در عنوانین زیر مشاهده فرمایید. لازم به توضیح میداند، این امکانات در بازه های زمانی بروز رسانی خواهد شد و همواره آخرین تغییرات در صفحه معرفی سیستم قرار خواهد گرفت :

 • تعریف ۷ سطح سرفصل با امکان تعریف ۴ سطح حساب شناور
 • تعریف شرکت‌ها، شعبات، دوره های مالی و دفاتر مالی دلخواه
 • تنظیم واحد های ارزی دلخواه و ثبت اسناد ارزی و نرخ تبدیل آنی
 • ثبت اسناد دوبل دستی و ثبت سند مرکب خودکار در نرم افزار
 • ثبت اسناد مکانیزه خودکار استاندارد از سایر زیر سیستم ها
 • ارایه گزارشات عملیاتی جامع حوزه حسابداری و خزانه داری
 • ارایه دفاتر و گزارشات مرسوم (دفتر روزنامه،گزارش اشخاص و..)
 • تعریف سرفصل ها به صورت خودکار با تعیین سرفصل ضابط
 • نامحدود در ثبت، ذخیره آنی در سیستم و دریافت گزارشات گرم
 • بدون نیاز به قفل های سخت افزاری و نامحدود در تعداد کاربران
 • مدیریت اسناد موقت و دایمی و تنظیم شماره گذاری اسناد
 • بستن دفاتر مالی و دوره های مالی، ترازنامه و خروجی های قانونی

مشخصات و امکانات سیستم خزانه داری نرم افزار بهسا را می توانید در عنوانین زیر مشاهده فرمایید. لازم به توضیح میداند، این امکانات در بازه های زمانی بروز رسانی خواهد شد و همواره آخرین تغییرات در صفحه معرفی سیستم قرار خواهد گرفت :

 • تعریف نامحدود صندوق و با تعیین کاربر صندوق دار و ایجاد سرفصل خودکار
 • تعریف نامحدود حساب بانکی با مشخصات کامل و ایجاد سرفصل خودکار
 • ثبت اسناد دستی و خودکار امور مرتبط با امور خزانه در سیستم حسابداری
 • پوشش کامل دریافت اسناد دریافتنی (چک) با مشخصات کامل در بهسا
 • پوشش کامل صدور اسناد پرداختنی (چک) با ارایه مشخصات کامل
 • مدیریت کامل گزارشات عملیاتی از اسناد دریافتنی و ثبت های خودکار
 • مدیریت کامل گزارشات عملیاتی از اسناد پرداختنی و ثبت های خودکار
 • گزارشات کامل از صندوق ها، اسناد دریافتنی و اسناد پرداختنی
 • ارایه فیلترهای متعدد در گزارشات و قابلیت ساخت گزارشات دلخواه
 • تعریف کاربر تنخواه گردان ( یا صندوق سیار ) به تعداد نامحدود در سیستم
 • ثبت اسناد خودکار کامل ویژه عملیات های پرداخت و دریافت تنخواه ها
 • پوشش گزارشات عملکرد کاربران تنخواه در زیر سیستم خزانه داری

مشخصات و امکانات سیستم لجستیک نرم افزار بهسا را می توانید در عنوانین زیر مشاهده فرمایید. لازم به توضیح میداند، این امکانات در بازه های زمانی بروز رسانی خواهد شد و همواره آخرین تغییرات در صفحه معرفی سیستم قرار خواهد گرفت :

 • تعریف و مدیریت واحد های ارزی ویژه نرخ های تبدیل و بروز رسانی خودکار
 • تعریف و مدیریت نرخ های درصدی مالیاتی و عوارض ویژه حمل و نقل و فروش
 • تعریف و مدیریت نرخ هزینه های موثر بیمه بر سیستم حمل و نقل و لجستیک
 • تعریف و مدیریت واحد های وزن همراه با قابلیت تبدیل و تغییر پویا در سیستم
 • تعریف و مدیریت واحد های بسته بندی کالا همراه با پارامترهای حجمی
 • تعریف و مدیریت واحد های حمل کالا ( مانند پیک،وانت، کامیون، کانتینر و..)
 • تعریف و مدیریت پارامترهای نوع حمل ( مانند شهری، زمینی، هوایی و..)
 • تعریف کشور/شهرهای مبدا و مقصد ویژه سیستم لجستیک داخلی و خارجی
 • تعریف و مدیریت تعرفه های حمل و نقل بر اساس پارمترهای قبلی سیستم
 • ثبت و مدیریت بارنامه های حمل و نقل و هزینه های موثر از پارامترهای ارسال
 • گزارش و تغییر وضعیت بارنامه های ثبت شده در سیستم و اطلاع رسانی
 • ارایه نمودارهای مدیریتی در خصوص سیستم حمل و نقل و گزارشات جامع

مشخصات و امکانات سیستم زنجیره تامین و ارزیابی نرم افزار بهسا را می توانید در عنوانین زیر مشاهده فرمایید. لازم به توضیح میداند، این امکانات در بازه های زمانی بروز رسانی خواهد شد و همواره آخرین تغییرات در صفحه معرفی سیستم قرار خواهد گرفت :

 • تعریف کامل تامین کنندگان کالا همراه با تعریف شعبات و اشخاص طرف تماس
 • تعریف خودکار سرفصل به ازای تعریف هر تامین کننده کالا در حسابداری
 • امکان تعریف ارزیابی های انجام شده در متدهای استاندارد ارزیابی تامین‌کننده
 • تعریف و مدیریت پارامترهای مولفه های ارزیابی تامین کنندگان در سیستم
 • تعریف و مدیریت پارامترهای قلمرو و امتیازات ارزیابی تامین کنندگان در سیستم
 • تعریف مضراب امتیازات و گریدها تامین کنندگان جهت نمایش گرافیکی
 • نمایش امتیازات و گرید تامین کنندگان در فاکتورهای خرید سایر قسمت ها
 • اولویت بندی تامین کنندگان برتر به ترتیب در سیستم تامین کالای مورد نیاز
 • تعریف قیمت خرید کالا به ازای هر تامین کننده مربوط در تعاریف کالا و خدمات
 • مدیریت و ویرایش زماندار داده های ارزیابی بر اساس عملکرد تامین کنندگان
 • گزارشات تکمیلی و تجمیعی از عملیات های خرید از تامین کنندگان کالا
 • ارایه نمودارهای مدیریتی در خصوص عملکرد تامین کنندگان در سیستم

مشخصات و امکانات سیستم انبارداری نرم افزار بهسا را می توانید در عنوانین زیر مشاهده فرمایید. لازم به توضیح میداند، این امکانات در بازه های زمانی بروز رسانی خواهد شد و همواره آخرین تغییرات در صفحه معرفی سیستم قرار خواهد گرفت :

 • تعریف تعداد دلخواه انبار همراه با انباردار و مشخصات فنی و حجم مترمکعب
 • تعریف حجم انبار و محاسبه فضای خالی و تکمیل شده انبارها در حین فعالیت
 • تعریف سالن های دلخواه و همراه با کد اختصاصی، ویژه هر انبار تعریف شده
 • تعریف راهرو برای هر سالن، قفسه، طبقه ، ردیف و کد بندی جانمایی کالاها
 • ثبت اسناد خودکار ویژه حواله های ورود کالا و ثبت اسناد حواله خروج کالاها
 • مدیریت حواله های ورود کالا به انبار همراه با قابلیت چیدمان کالا توسط انباردار
 • مدیریت حواله های خروج کالا از انبار همراه با ارایه مکان های کالاهای موجود
 • ارایه کاردکس حسابداری کالا و محاسبه قیمت تمام شده بر اساس استاندارد
 • ارایه کاردکس انبارداری کالا و محاسبه ورودی و خروجی کالاهای انبارها
 • سیستم مدیریت انبارگردانی و شمارش کالاها به صورت فیزیکی برای هر انبار
 • قابلیت صدور حواله انبار به انبار مجزا و انتقال انبار به انبار بعد از حواله ها
 • گزارشات تکمیلی و تجمیعی از فعالیت های انبارها به تفکیک جانمایی کالا

مشخصات و امکانات سیستم خرید و فروش کالا و خدمات نرم افزار بهسا را می توانید در عنوانین زیر مشاهده فرمایید. لازم به توضیح میداند، این امکانات در بازه های زمانی بروز رسانی خواهد شد و همواره آخرین تغییرات در صفحه معرفی سیستم قرار خواهد گرفت :

 • تعریف کامل و جامع کالاها در نرم افزار با قابلیت های کاملاً بی همتا
 • فرم ساز تعریف پارامترهای خصوصیات و ویژگی های رایگان/غیر رایگان کالا و خدمات
 • تعریف کامل و جامع خدمات در نرم افزار با قابلیت های مشابه کالاها
 • گروه بندی نامحدود کالاها و همراه با امکان صدور و بارگزاری فایل اکسل
 • تعریف وضعیت های دلخواه ویژه فاکتورهای خرید و فروش در سیستم
 • مدیریت و صدور پیش فاکتور فروش همراه با قابلیت تبدیل به فاکتور فروش
 • مدیریت و صدور فاکتور قطعی فروش و امکان انتخاب انبارهای دلخواه
 • مدیریت و صدور فاکتور برگشت از فروش، با ثبت اسناد مرتبط خودکار
 • مدیریت و صدور فاکتور های خرید از تامین کنندگان همراه با قابلیت ارزیابی خرید
 • مدیریت و صدور فاکتورهای برگشت از خرید با قابلیت ثبت اسناد مرتبط خودکار
 • مدیریت فاکتور فروش سریع با قابلیت صدور حواله های خروج کالای خودکار
 • ارایه گزارشات جامع از عملیات های خرید و فروش و تسویه حساب ها

مشخصات و امکانات سیستم باشگاه مشتریان نرم افزار بهسا را می توانید در عنوانین زیر مشاهده فرمایید. لازم به توضیح میداند، این امکانات در بازه های زمانی بروز رسانی خواهد شد و همواره آخرین تغییرات در صفحه معرفی سیستم قرار خواهد گرفت :

 • عضویت و تکمیل پروفایل
 • خرید کالا و دریافت امتیاز
 • میزان خرید و دریافت امتیاز
 • سبد خرید و دریافت امتیاز
 • معرفی مشتری جدید
 • شارژ کیف پول و دریافت امتیاز
 • دریافت امتیاز شرکت در نظرسنجی
 • تبدیل امتیاز به کوپن
 • ارتقاء گروه کاربری و خرج امتیازات
 • تبدیل امتیاز به شارژ کیف پول
 • خرج امتیاز با شرکت در قرعه کشی
 • حذف امتیاز مشتریان غیرفعال
 • خرج امتیازها در مسابقات
 • انتقال امتیاز بین کاربران

امکانات و قابلیت های ویژه نرم افزار مدیریت فرآیند بهسا

آشنایی با عناوین ویژگیهای نرم افزار با کلیک بروی هر عنوان به صورت فهرستی

مشخصات و امکانات ویژه قسمت طراحی فرآیند نرم افزار بهسا را می توانید در عنوانین زیر مشاهده فرمایید. لازم به توضیح میداند، این امکانات در بازه های زمانی بروز رسانی خواهد شد و همواره آخرین تغییرات در صفحه معرفی سیستم قرار خواهد گرفت :

 • قابلیت طراحی نامحدود فرآیند های دلخواه در نرم افزار بر اساس استاندارد BPMN2.0
 • قابلیت ورژنینگ و ذخیره و نگهداری نسخ قبلی فرآیند ها و امکان بازیابی آنها
 • بکارگیری نمای چیدمان سریع جهت بکارگیری نمایش تخصصی چرخه فرآیند
 • بکارگیری کلیه المان و نشانه های متعارف BPMN2.0 در سیستم طراحی فرآیندها
 • قابلیت اتصال فرم های تولید شده یا فرم های از پیش تعریف شده به فعالیت‌ها
 • قابلیت اتصال وب سرویس یا پایگاه داده های خاص به فرآیندهای تولید شده
 • امکان رصد فرآیند و پیگیری وضعیت ها و قابلیت های آماری کامل در پروژه
 • امکان تولید گزارشات دلخواه و ساخت گزارش بر مبنای عملکرد فرآیندها
 • جلوگیری خودکار از طراحی فرآیند اشتباه مطابق با قوانین APQC و BPMN2.0
 • قابلیت ویرایش و تغییر زنده در فرآیند های در حال اجرا در سیستم ها
 • خروجی XML از مدل های طراحی شده هر فرآیند مطابق با استاندارد جاری
 • ورودی فرآیندها از سیستم های قبلی با بارگزاری فایل XML استاندارد BPMN2.0

مشخصات و امکانات ویژه قسمت فرم ساز ویژه نرم افزار بهسا را می توانید در عنوانین زیر مشاهده فرمایید. لازم به توضیح میداند، این قابلیت‌ها در بازه های زمانی بروز رسانی خواهد شد و همواره آخرین تغییرات در صفحه معرفی سیستم قرار خواهد گرفت :

 • تولید فرم های پویا، به صورت CodeLess و با Drag&Drop خصوصی و عمومی
 • تولید و نامگذاری جدول/ها و ستون های پایگاه داده به صورت خودکار و با عبارات دلخواه
 • پشتیبانی از بیش از ۳۳ ابزار برای تولید فیلدها و قابلیت های ویژه در فرم های بهسا
 • پشتیبانی از امکان تعیین دسترسی و قابلیت های دسترسی در سطح فرم و فیلدها
 • پشتیبانی از بیش از ۳۵ مدل شرط گذاری و اعتبار سنجی خودکار ویژه فیلدها
 • سیستم تولید شرط های پویا در سیستم با قابلیت تعریف And و or در سطح فیلد
 • دسترسی به داده ای پایگاه داده بهسا و سایر پایگاه های داده متصل به نرم افزار
 • تنظیمات عملکرد فرم، نامگذاری کلیدها، ساعات فعالیت، میزان فعالیت و.. در فرم
 • تنظیمات اطلاع رسانی و ارسال داده ها از طریق، پیام کوتاه، ایمیل و سیستم گفتگوی داخلی
 • فرمول نویسی پیشرفته در عملگرهای محاسباتی و منطقی همراه با قابلیت فعالسازی شرطی
 • قابلیت اتصال فرم ها به بیش از ۱۱ درگاه پرداخت بانکی و ثبت سند خودکار تراکنش ها
 • ارایه کد کوتاه از فرم و گزارشات فرم (همراه با مدیریت) جهت استفاده در سایر نرم افزار و سایت‌ها

مشخصات و امکانات ویژه قسمت ماژول ساز نرم افزار بهسا را می توانید در عنوانین زیر مشاهده فرمایید. لازم به توضیح میداند، این امکانات در بازه های زمانی بروز رسانی خواهد شد و همواره آخرین تغییرات در صفحه معرفی سیستم قرار خواهد گرفت :

 • قابلیت اتصال نامحدود پایگاه های داده ORACLE به نرم افزار بهسا و تولید مستندات برای آن
 • قابلیت اتصال نامحدود پایگاه های داده SQL Server به نرم افزار بهسا و تولید مستندات برای آن
 • قابلیت اتصال نامحدود پایگاه های داده PostgreSQL به نرم افزار بهسا و تولید مستندات برای آن
 • قابلیت اتصال نامحدود پایگاه های داده MySQL/MySQLi به نرم افزار بهسا و تولید مستندات برای آن
 • قابلیت اتصال نامحدود پایگاه های داده CUBRID و SQLlite به نرم افزار بهسا و تولید مستندات برای آن
 • تولید فرم های ریسپانسیو به از نرم افزارهای دیگر و مشاهده عملکرد و محتوای نرم افزارها
 • بکارگیری تنوع فیلدهای فرم ساز در ماژول ساز جهت ساخت فرم های پویا و کاربردی
 • بکارگیری سیستم شرط و اعتبارسنجی برای فیلد های جداول نرم افزارها
 • قابلیت تغییر زیرساخت اولیه نرم افزار و فرم های موجود در بهسا ویژه کارایی خاص در سازمان
 • قابلیت تعیین دسترسی جهت مشاهده، درج اطلاعات، ویرایش، حذف و نمایش گزارشات ماژول‌ها
 • قابلیت بکارگیری ماژول های ساخته شده از/در فرم ساز، گزارش ساز، نمودار ساز و صفحه ساز
 • قابلیت ویرایش و بکارگیری فیلدهای ضروری به ازای ماژول های تولید شده در پروژه

مشخصات و امکانات ویژه قسمت اتصال ساز (+اتصال ساز پیشرفته) نرم افزار بهسا را می توانید در عنوانین زیر مشاهده فرمایید. لازم به توضیح میداند، این امکانات در بازه های زمانی بروز رسانی خواهد شد و همواره آخرین تغییرات در صفحه معرفی سیستم قرار خواهد گرفت :

 • قابلیت تولید لحظه ای و تنها با چند کلیک وب سرویس های RESTAPI و RESTful API
 • رعایت استانداردهای امنیتی ویژه ساخت کلید و توکن های ارتباط با وب سرویس
 • ارایه متد ساختار نام کاربری و رمز عبور ، همراه با قابلیت محدودیت بازگشایی بر اساس IP
 • قابلیت تولید وب سرویس API برای کل پایگاه داده نرم افزار بهسا و سایر پایگاه های داده
 • قابلیت تولید وب سرویس با رعایت امکان ارسال داده، قابلیت ویرایش و قابلیت حذف و نمایش داده‌ها
 • قابلیت انتخاب بیش از ۳۵ نوع اعتبار سنجی برای در سطح فیلدها برای وب سرویس های ساخته شده
 • تولید خودکار مستندات جامع، ویژه تولید هر وب سرویس به صورت کامل و به زبان کاملاً فارسی
 • ارایه فضای تست وب سرویس تولید شده و قابلیت دریافت خروجی JSON از وب سرویس ها
 • نگهداری و قابلیت ویرایش اطلاعات اتصال به وب سرویس ها به صورت پویا و قابل تغییر
 • قابلیت دریافت لاگ و آخرین اتصالات برقرار شده از هر وب سرویس به صورت تفکیک شده
 • تولید لیست سیاه، از تلاش های ناموفق جهت اتصال به وب سرویس و مسدودیت کامل
 • تعیین دسترسی در سطوح فقط خواندن، فقط نوشتن و خواندن و نوشتن برای وب سرویس پیشرفته

مشخصات و امکانات ویژه قسمت گزارش ساز نرم افزار بهسا را می توانید در عنوانین زیر مشاهده فرمایید. لازم به توضیح میداند، این امکانات در بازه های زمانی بروز رسانی خواهد شد و همواره آخرین تغییرات در صفحه معرفی سیستم قرار خواهد گرفت :

 • انتخاب دلخواه جداول مورد نیاز از پایگاه داده نرم افزار و سایر پایگاه های داده متصل
 • قابلیت ساخت جدول و ستون های پایگاه داده و درون ریزی از فایل اکسل
 • قابلیت تفکیک ستون‌های محاسباتی و ستون‌های ویژه نمایش از پایگاه‌های داده
 • قابلیت تعریف ستون های دلخواه با مقدار دهی تکی و چندگانه همراه با قابلیت جداسازی
 • تعریف ضوابط و شرایط نمایش فیلدها و برابر سازی آی دی با مقدار در سایر جدول ها
 • فرمول نویسی افقی در گزارشات با قابلیت استفاده از عملگرهای محاسباتی و منطقی
 • فرمول نویسی عمودی در گزارشات قابلیت استفاده از عملگرهای محاسباتی و منطقی
 • قابلیت پیش نمایش گزارش ایجاد شده و خروجی کد SQL کوئری از گزارش تولید شده
 • تولید جدول (VIEW) از گزارش تولید شده با امکان استفاده در فرم ساز، ماژول ساز، اتصال ساز و نمودار ساز و..
 • تعیین دسترس دلخواه برای نمایش گزارش در نرم افزار بهسا همراه با قابلیت محدود سازی
 • امکان صدور اطلاعات گزارش در فورمت های استاندارد : PDF / CSV / XML / Excel و خروجی چاپی
 • قابلیت نسخه بندی گزارشات و امکان ویرایش لحظه ای و مشاهده اطلاعات زنده از هر گزارش

مشخصات و امکانات ویژه قسمت نمودار ساز (داشبورد مدیریتی) نرم افزار بهسا را می توانید در عنوانین زیر مشاهده فرمایید. لازم به توضیح میداند، این امکانات در بازه های زمانی بروز رسانی خواهد شد و همواره آخرین تغییرات در صفحه معرفی سیستم قرار خواهد گرفت :

 • قابلیت نام گذاری فارسی و لاتین جهت تولید پیوند یکتا ویژه هر نمودار در نرم افزار
 • قابلیت تعریف امکان نمایش خصوصی یا عمومی ویژه نمایش نمودار در نرم افزار و یا خارج از نرم افزار
 • قابلیت نمایش نمودار تولید شده در صفحه اول نرم افزار (گزارشات رومیزی) به صورت زنده
 • قابلیت تعیین سطح دسترسی و گروه کاربران مجزا به مشاهده نمودارهای تولید شده در نرم افزار
 • قابلیت انتخاب جدول دلخواه از پایگاه داده نرم افزار و فرم ها و انتخاب جدول از بین سایر پایگاه های داده و فیلدهای دلخواه
 • قابلیت تعیین نوع داده های قابل نمایش در نمودار جهت نمایش صحیح مقادیر تاریخ، مبلغ، متن و..
 • قابلیت تعیین دلخواه پارامترهای ابعاد و شاخص های مورد نظر با قابلیت تجمیع موارد تکراری
 • امکان تعیین نامحدود شاخص ها و قابلیت رنگ آمیزی دلخواه ویژه نمایش در نمودارها
 • پشتیبانی از بیش از ۷ مدل غیر همسان نمودار و بکارگیری در نحوی نمایش مقادیر
 • بکارگیری پارامترهای نوع خط، نوع نقاط، حالت خطوط، پهنای حاشیه، جدول کشی(گرید) و..
 • امکان تولید صفحات داشبورد دلخواه و یا امکان نمایش نمودار در سایر نرم افزار ها با کد کوتاه آماده
 • قابلیت مدیریت و ویرایش نمودارهای ایجاد شده، پیش نمایش زنده و تولید نامحدود نمودارها

مشخصات و امکانات ویژه قسمت پرتال ساز نرم افزار بهسا را می توانید در عنوانین زیر مشاهده فرمایید. لازم به توضیح میداند، این امکانات در بازه های زمانی بروز رسانی خواهد شد و همواره آخرین تغییرات در صفحه معرفی سیستم قرار خواهد گرفت :

 • تعریف نامگذاری فارسی و لاتین، کلمات کلیدی و تگ های دلخواه صفحات
 • مدیریت منو های پرتال به صورت پویا با قابلیت تعیین دسترسی سطوح و گروه های کاربری
 • ارایه محتوای جامع در قالب متن، جدول، تصویر، ویدیو، فایل صوتی، پیوند و…
 • قابلیت تعریف صفحه به عنوان راهنمای صفحات نرم افزار و لینک در آیکن راهنمای نرم افزار
 • قابلیت تعریف صفحه به عنوان راهنمای سایر نرم افزارها و ارایه فایل راهنما
 • قابلیت تعریف صفحات دیگر وب سایت ها در نرم افزار و باز کردن صفحات وب یا ویدیوها به صورت iFrame
 • قابلیت درج کد های کوتاه از نرم افزار بهسا (فرم،نمودار، ماژول، گزارش) و یا سایر نرم افزارها
 • قابلیت تعریف صفحات در منوهای نرم افزار و هدایت خودکار کاربران به صفحات پرتال
 • قابلیت دریافت کد کوتاه از صفحات تولید شده و درج صفحات در سایت نرم افزار و وب سایت‌ها
 • قابلیت تعیین رنگ آمیزی کل پرتال و یا صفحات خاص و ویرایش استایل های صفحات
 • قابلیت تعریف اسلایدر از تصاویر و یا ویدیوهای دلخواه در پورتال سازمانی یا شرکتی
 • قابلیت مدیریت رویدادها و مناسبت ها، پیام روز، نظرسنجی و آمار بازدید از صفحات سیستم
تجارت الکترونیک با بهسا | اتصال حسابداری به فروشگاه اینترنتی ووکامرس

ورود حرفه‌ای به تجارت الکترونیک

حضور در دنیای تجارت الکترونیک، همان اندازه که می تواند رونق کسب و کار و یا ارتباط مکانیزه با ارباب رجوع جهت تکمیل فرآیندهای محصول و خدمات محور را افزایش دهد، در صورت عدم رعایت قوانین فعالیت در این حوزه و نبود زیر ساخت لازم آسیب زننده نیز خواهد بود. پروژه بهسا، به عنوان اولین نرم افزار متصل به فروشگاه اینترنتی ووکامرس، با پشتیبانی مکانیزه از کالا و خدمات، مدیریت موجودی کالا، تعاریف متغیر و موارد موثر در قیمت کالا همچون کوپن های تخفیف و هزینه های ارسال، مدیریت سفارشات و اعضاء به صورت مکانیزه و بدور از هر گونه اختلال به دلیل استقرار در بستر وب، راهگشای حضور جامع در دنیای تجارت الکترونیک است. فروشگاه اینترنتی ووکامرس یکی از محبوب‌ترین اسکریپت های فروشگاه ساز اینترنتی آماده، همراه با پوشش واحد های ارزی داخلی، درگاه های پرداخت ایرانی، افزونه های اطلاع رسانی و پوسته های متنوع است که نیاز کاربران زیادی در سطح کشور را مرتفع نموده است. در این خصوص نرم افزار بهسا، ابزاری مکمل و پوشش دهنده امور مالی و انبارداری، مدیریت سفارشات و پرداخت ها در زمینه حضور مکانیزه در عرصه تجارت الکترونیک است. برای حضور “موفق” در دنیای تجارت الکترونیک تنها یک فروشگاه اینترنتی کافی نیست. بهسا در کنار ووکامرس، تکمیل کننده فرآیند های خرید و فروش در بستر تجارت الکترونیک است.

راهکارهای راه اندازی نرم افزار بهسا

راه اندازی نرم افزار بهسا متناسب با ظرفیت و اندازه کسب و کار شما

کسب و کارهای متوسط با نرم افزار بهسا

کسب و کارهای کوچک

چنانچه مالک کسب و کاری در اندازه کوچک و یا مالک یک استارتاپ هستید، استقرار بهسا برای شما بسیار ساده خواهد بود. برای شروع می توانید با یک سرویس میزبانی اشتراکی (مورد تایید کارشناسان استقرار) سرویس بهسای خود را راه اندازی نمایید. بهسا بروی یک سرویس آپاچی و با بانک اطلاعاتی mysqli برای شما راه اندازی خواهد شد و بدین ترتیب نرم افزار بهسا “ی” شما، به راحتی و برای همیشه در دسترس شما خواهد بود.

راه اندازی بهسا در نسخه کوچک

 • سرویس Host اشتراکی
 • سرویس امنیتی SSL
 • زیـر دامـنه دارای SSL
 • اکستنشن های لازم
راهکار کسب و کارهای متوسط جهت راه اندازی نرم افزار BPMS بهسا

کسب و کارهای متوسط

برای کسب و کارهای متوسط نیاز به دو سرور (بروی یک ماشین مجازی) با منابع مشخص خواهد بود. این سرور می تواند در داخل یا خارج از کشور مستقر باشد و یا در محل شرکت باشد. نیازی به تهیه کنترل پنل های دارای لایسنس نخواهد بود و کارشناسان واحد استقرار پروژه با ارایه DVD Image قابل راه اندازی بروی سرویس های ماشین مجازی نسبت به کانفیگ های لازم جهت بهره‌بردای به صورت آنلاین یا آفلاین شما را یاری خواهند کرد.

راه اندازی بهسا در نسخه متوسط

 • سرور مجازی مستقر
 • سرویس امنیتی SSL
 • ماشـیـن مـجـازی x2
 • آی پی اسـتاتیـک x2
راهکار کسب و کارهای بزرگ و سازمانی در نرم افزار بهسا

کسب و کارهای بزرگ

در کسب و کارهای بزرگ و سازمانی، بهسا بروی دو سرور فیزیکی همراه با ۶ ماشین مجزا، ارایه خواهد شد. یکی از این ماشین‌های مجازی ویژه نگهداری از پروژه و دیگری مخصوص نگهداری از پایگاه های داده خواهد شد. تنظیمات ارایه شده در سرورها توسط کارشناسان واحد استقرار ارایه خواهد شد و راه اندازی در این سطح، موجب زیرساختی کامل جهت فعالیت در سطح بالا و بهره‌برداری در سطح ترافیک موثر از فعالیت خواهد شد.

راه اندازی بهسا در نسخه بزرگ

 • سرور فیزیکی مستقر
 • سرویس امنیتی SSL
 • ماشـیـن مـجـازی x6
 • آی پی اسـتاتیـک x6

تامین امنیت در حوزه Firewall نرم افزاری و سخت افزاری تمامی سرویس و سرورهای معرفی شده بر عهده خریدار است، واحد استقرار گروه بهسا، در ای زمینه مشاوره های لازم را ارایه خواهد داد.

تولید موبایل اپلیکیشن های سفارشی از بهسا

از هر قسمت بهسا، موبایل اپلیکشن های اندروید و iOS تولید می شود

گروه بهسا دارای یک گروه منسجم در زمینه تولید موبایل اپلیکیشن و رابط کاربری استاندارد است. تفاوتی ندارد که در زمینه شبکه های اجتماعی، اپلیکیشن های اختصاصی فروشگاهی، سرویس های خدماتی عمومی نیاز به تولید اپلیکیشن کاملاً اختصاصی خواهید داشت و یا اینکه در زمان استقرار نرم افزار بهسا، نیاز به تولید موبایل اپلیکیشن های اندروید یا iOS ویژه قسمت هایی از نرم افزار برای مکانیزه سازی روند فعالیت های بندنه مجموعه یا سازمان است، این واحد نسبت به تولید موبایل اپلیکیشن‌ها اقدام می نماید. تولید موبایل اپلیکیشن، نیازمند جلسات تحلیل، بررسی طراحی رابط کاربری و در نهایت، تولید هسته متصل به نرم افزار بهسا خواهد بود. ما در زمان درخواست سفارش تولید اپلیکیشن موبایل، تحقیقات لازم جهت پوشش نیازها از طریق رابط کاربری، وب سرویس های بهسا، تولید نسخه های اولیه و.. را انجام خواهیم داد. خط تولید موبایل اپلیکیشن های سفارشی در بهسا، موبایل اپلیکیشن ها را با تکنولوژی های بروز و به صورت Native ارایه خواهد داد. زبان برنامه نویسی پروژه همچون پروژه های بزرگ جهان (اینستاگرام، فیسبوک و..) با زبان برنامه نویسی React Native و React JS تولید و توسعه پیدا خواهند کرد. این پروژه ها در نسخه های آلفا و بتا بعد از تست های نهایی خریداران، ارایه و به مدت یکسال خدمات پس از فروش خواهند داشت. جهت دریافت خدمات مشاوره ای در زمینه تولید موبایل اپلیکشن های اختصاصی و متصل به بهسا می توانید در ساعات اداری، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تولید موبایل اپلیکیشن های سفارشی از نرم افزار بهسا

انتخاب بسته مورد نیاز شما

ما در این صفحه، بسته های نرم افزاری متناسب با نیاز خریداران را آماده سازی نموده ایم. چنانچه بسته مورد نظر شما در این لیست نبود و یا نیاز شما محدود یا بزرگتر از بسته های فوق بود، می توانید با دریافت مشاوره رایگان از بسته مورد نیاز خود اطلاعات کامل‌تری بدست آورید. در ساعات اداری با تلفن های ۰۲۱۹۵۱۱۸۴۸۷ و ۰۳۱۹۵۰۱۲۲۱۲ تماس برقرار فرمایید و یا از طریق صفحه ارتباط با ما، نسبت به ارتباط مستقیم با ما اقدام نمایید.

نحوی سیاست گذاری در قیمت نرم افزار

بر این باور هستیم که تهیه بهسا یک سرمایه گذاری است اما چه نسخه ای از نرم افزار و با چه قیمتی مناسب شما است؟

پروژه بهسا از تنوع و تفاوت های قابل بررسی جهت ارایه قیمت نهایی در خرید لایسنس، مراحل آموزشی، استقرار نرم افزار، خدمات آموزشی و سفارشی سازی برخوردار است. کلیه قسمت های تولید شده در پروژه دارای سیکل هزینه های تحلیل، تولید، آزمایش، ارایه، خدمات پس از فروش و سفارشی سازی هستند. گروه بهسا اما، در نحوی ارایه پروژه به صورت سفارش لایسنس، ارایه سرویس، خدمات مطابق با تعرفه های مندرج در وب سایت رسمی استفاده می نماید و هرگونه استعلام قیمت، تنها از طریق وب سایت و تماس مستقیم با کارشناسان واحد فروش نرم افزار دارای اعتبار است. جهت تهیه پروژه بهسا برای سازمان، شرکت یا کسب و کار خود، ابتدا باید نسبت به شناسایی و سطح استفاده از ماژول های موجود اطلاع کافی بدست آورید. گاهی لازم است بدانید، آیا چند فرم یا وب سرویس، نیاز شما را برآورده خواهد کرد و یا اینکه، نیاز به یک لایسنس نامحدود یا سرویس ابری دارید. کارشناسان فروش، پلن های موجود در سایت را در صفحه محاسبه قیمت بهسا، ارایه نموده اند، اما می توانید همواره از خدمات مشاوره ای این کارشناسان، جهت بهره‌برداری با مناسب ترین شرایط ممکن، اقدام فرمایید.

"بهسا" از زاویه ای دیگر

با توجه به گستردگی نرم افزار و محدودیت در ارائه محتوای کارآمد جمعی، شما بازدید کننده گرامی می توانید پس از بررسی اجمالی توضیحات بهسا، با ثبت نام و درخواست دمو ، با دیگر امکانات بهسا آشنا شوید.

landing-behsaa
landing-behsaa